Marian Vojtko & Andrea Kalivodová

Společně a vánočně

Ve velkém sále pražské Lucerny se 15. a 16.prosince 2019 uskuteční další z řady velmi úspěšných a mimořádných koncertů „Společně a Vánočně“

  • Marian Vojtko
  • Andrea Kalivodová 
  • Praque Cello Quartet
  • Jiří Škorpík
  • Sound & Rhythm Orchestra
  • Členové sboru Národního divadla v Praze

Předvánoční Lucernou se rozprostře příjemná nálada a hloubka operních i muzikálových árií, hudby starých mistrů, písní i vánočních koled v neotřelých hudebních úpravách.

Zazní Glori A Te, Cristo Gesu nebo Adeste Fideles v podání obou hlavních protagonistů a sboru Národního divadla, duety klasické, muzikálové, či písně z pera krále české melodie Karla Svobody. Nebudou chybět ani nádherné árie z muzikálu Dracula, či nezapomenutelné tóny Adrew Loyd Webera z Fantoma Opery.

Marian Vojtko a Andrea Kalivodová se vám přestaví i každý zvlášť a pro tento večer vybrali písně svému srdci nejmilejší…

Ave Maria, O Sole Mio, Adagio, Stokrát chválím čas a další. Jistě se dočkáte i jedné z nejkrásnějších divadelních písní všech dob Otče náš z muzikálu Bídníci.  Prague Cello Quartet vám rozkryje, co vše lze dokázat právě s jejich nástrojem – violoncellem. Čtyři mladí mistři nám předvedou, jak není náhodou, že jejich sláva strmě stoupá nejen u nás doma, ale i v zahraničí. Ve své modlitbě Prosím se vám představí hudební skladatel, člen vokálního seskupení 4TET a zároveň hudební aranžér večera, Jiří Škorpík. Celý koncert bude doprovázet Sound & Rhythm Orchestra, doprovodný orchestr složený z věhlasných českých hudebníků.

V závěru večera se již tradičně všichni spojíme ku zpěvu vánočních koled a písní, které si společně a vánočně prožijeme.

Nechte se pohladit krásnými tóny známých melodií…

Staňte se jedním z účinkujících, bez něhož by tento koncert nebyl úplný... 

Najděme v sobě klid a mír a nechme společně proznít stěny Vánoční Lucerny.

Přehled o události

Kdy: 15. a 16. 12. 2019
Začátek: 19:00
Kde: Lucerna - Velký sál
Předprodej:

Ke stažení

Další zdroje

Zpět na přehled