Lucky Voice Band

Vaše Vánoce v Lucerně

LUCKY VOICE BAND

Speciální host: WOW vocal
Producent koncertu: Tomáš Ságl
Zakladatelka a sbormistryně: Lucie Freiberg

Existují pěvecké sbory ženské, mužské, smíšené, dětské a mnoho jiných …

A pak je tu více než 12 let LUCKY VOICE BAND.

Energická „banda“ 45 pěveckých a hudebních nadšenců mnoha profesí a širokého věkového rozmezí, pod vedením zakladatelky a sbormistryně Lucie Freiberg. Zpěvačky a zpěváci originálně proplouvají fascinující a barvitou hudební sférou a hrají si s různými dimenzemi stylů, zvuků a s krásnými harmoniemi. Lucky Voice Band se soustředí na zajímavý repertoár a písně s příběhem, což sboru umožňuje prožít a vyjádřit hluboké lidské emoce. Členy téhle party neuvidíte při žádném představení strnulé s notami v ruce, chtějí vám prožitek hudby zprostředkovat nejen zpěvem, ale i přirozeným pohybem.

Každý, kdo kdy na koncertu zažil pěvecký sbor Lucky Voice Band, se snažil vrátit na jejich další vystoupení. Snad se už nestane to, co minulý koncert, že se do sálu nedostali všichni diváci a část z nich pak musela poslouchat venku na náměstí skrze otevřená okna.

Proto tentokrát a určitě ne naposledy nádherná Lucerna, abyste se vešli všichni a prožili Vaše Vánoce, při speciálním (nejen) vánočním koncertu fantastického pěveckého sboru Lucky Voice Band.

Přehled o události

Kdy: 3. 12. 2023
Začátek: 18:00
Kde: Lucerna - velký sál
Předprodej:

Ke stažení

Zpět na přehled