Jitka Zelenková

Vánoční narozeninový koncert

Jitka Zelenková oslaví letošní jubileum listopadovým koncertem v pražské Lucerně

Zpěvačka Jitka Zelenková chystá na podzim narozeninový koncert v pražské Lucerně. Své životní jubileum oslaví 30. listopadu 2020 a posluchačům nabídne to nejlepší z dlouhého seznamu svých hitů. Termín spadá už do adventního času, a proto slavnostní ráz koncertu umocní také krásné melodie z Jitčina vánočního alba.

Jednoznačně a navždy už je Jitka Zelenková spojená s písničkami o lásce. Sází nejen na krásné melodie, ale také na texty psané skutečnými mistry. Sděluje v nich své pocity, nálady, radosti i zklamání a ví moc dobře, o čem zpívá. V jejích písničkách se najde snad každý, kdo byl někdy zamilovaný. A snad i proto může mít každý, kdo poslouchá její jedinečný sametový hlas, pocit, jako by zpívala jen a jen pro něj.

Ty mně smíš i lhát, Zázemí, Vyprávění v pokoji, Rád, Máme si co říct, Smůla bude v tom, Bez lásky láska není, Když se narodíme, Mít svůj kout, Zní nové Haleluja, Sem tam, Měsíční řeka a další. Česko-slovenská stálice, která nedávno oslavila 50 let své hudební kariéry, patří stále mezi nejvyhledávanější interpretky milostných balad, ale i šansonů a swingových písní. Jak sama říká, v její hudební kariéře ji nejvíc ovlivnila doba, kdy byla sólistkou u Karla Gotta. Se zlatým slavíkem za 14 let projezdila skoro celý svět a získala zkušenosti, které by mohla každá zpěvačka vyvažovat zlatem.

Vydala 18 alb, to poslední s názvem Intimity vyšlo v roce 2018 a opět dokazuje, že nikdo v Česku si nedokáže posluchače tak podmanit, jako to svým procítěným sametovým projevem dokáže právě Jitka Zelenková. 

Přehled o události

Kdy: 30.11.2020
Začátek: 19:00
Kde: Lucerna - Velký sál
Předprodej:

Ke stažení

Další zdroje

Zpět na přehled