Společně
a
Vánočně

Ve velkém sále pražské Lucerny se  4. prosince 2018 uskuteční další z řady mimořádných koncertů, jejichž atmosféra je předurčena dvěma slovy – SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ.


- HRADIŠŤAN A JIŘÍ PAVLICA
- MARTINA KOCIÁNOVÁ
- ANTIKVARTET A DUŠAN VANČURA

- KATEŘINA ENGLICHOVÁ
- ŠTĚPÁN RAK
- IVO ŠMOLDAS
- JIŘÍ HOLOUBEK
- OLIVER DOHNÁNYI A PĚVECKÝ SBOR CANTICORUM IUBILO 

Všechny tyto umělce spojují i pevná osobní přátelství a vzájemné sympatie. Hostitelé Martina Kociánová a Dušan Vančura vás provedou večerem plným krásné hudby a sváteční pohody, kde se účinkující objevují v nečekaných spojeních. Např. Hradišťan kromě svého samostatného bloku zahraje spolu se sborem Canticorum Iubilo dvě části Pavlicovy mše Missa brevis, a to pod taktovkou Olivera Dohnányiho.

Světově proslulá harfistka Kateřina Englichová kromě sólového provedení harfové úpravy Smetanovy Vltavy doprovodí zpěv Martiny Kociánové nebo sólistek Antikvartetu. Ten zase zazpívá společně s Jiřím Holoubkem nebo se sborem. Profesor Štěpán Rak chystá unikátní kytarové pojetí naší hymny. Ivo Šmoldas vás seznámí se svým způsobem výběru vánočních dárků a v závěru večera se všichni účinkující spojí ke zpěvu vánočních písní a koled, které si jistě rádo zazpívá i publikum.

 

Přijďte do Lucerny a nastavte svou duši do sváteční pohody! Staňte se svědky propojení účinkujících s posluchači a odneste si do svých domovů zážitek, který přetrvá!


Exkluzivní vánoční koncert SPOLEČNĚ A VÁNOČNĚ
LUCERNA – Velký sál
4.prosince 2018 ve 20 hodin

Plakát ke stažení v PDF a JPG